Kniha kníh


Program podujatí o Biblii, knihe kníh je určený pre deti vo veku 7-12 rokov a trvá približne 45 minút. Uskutoční sa v nedeľu 11. a 25. júna so začiatkom o 14.30 hodine v pobočke LitPark na Kukučínovej ulici.
Celé podujatie je spracované tak, aby sa deti dozvedeli všetky základné informácie o vzniku Biblie a o jej prekladoch do svetových aj kmeňových jazykov. Hlavným organizátorom podujatia je OZ Detská misia, ktorá svoje aktivity podriaďuje mottu, že naša budúcnosť je v deťoch.

Preto sú rozhodnutí slúžiť jednak deťom a mladým ľuďom, ale aj pracovníkom s deťmi, rodičom, učiteľom, cirkevným zborom a spoločenstvám. Pri svojej práci sa riadia múdrosťou, že i keď deti netvoria sto percent našej populácie, predstavujú sto percent našej budúcnosti. Podujatie je pripravené pre deti pútavou formou. Okrem toho, že sa dozvedia niečo nové, respektíve zopakujú si to čo už o biblii vedia, budú sa popri tom hrať, súťažiť, zažijú divadielko a spoznajú knihu bez slov. Bude sa aj spievať a deti sa naučia pieseň o Biblii.

Plagát v Pdf

 

Fond na podporu umenia