fb

Poďte sa zabaviť

Knižnica pre mládež mesta Košice prichádza v rámci rozširovania služieb pre svojich používateľov s ponukou požičiavania spoločenských hier vo svojej novej pobočke.

  • Aké hry to budú a ako sa s nimi môžete zabaviť?

Dozviete sa to ak prídete v sobotu 26.10.2013 v čase od 10.00-16.00 hod. a zúčastnite sa záverečného dňa festivalu Číta celá rodina, ktorý bude prebiehať v areáli Kasární/Kulturpark. Otestovať si tieto zábavné hry bude možné priamo v priestoroch novej pobočky knižnice v pavilóne Bravo.

Okrem spoločenských hier na Vás čaká bohatý program určený rodinám s deťmi, v ktorom nebude chýbať veľká burza so sebou donesených kníh, divadelné predstavenia na motívy slovenských ľudových rozprávok, veselé čítania s Mrkvičkom, dramatizácie rozprávok Braňa Jobusa ako aj nezabudnuteľné stretnutia s hosťami festivalu,tvorcami detských kníh a ich rodinami: Dušanom Taragelom, Hanou Naglik alias Silvestrom Lavríkom, Petrou, Nagyovou-Džerengovou, Ivonou Březinovou, Jurajom Šebestom, Petrom Gajdošíkom a tiež moderátormi programu Zuzanou Belkovou a Dadom Nagyom.

 

Fond na podporu umenia

Spýtajte sa knižnice