fb

FF rádio v LitParku

Knižnica pre mládež mesta Košice privítala tvorcov FF rádia, ktorí sa v utorok 20.1. 2015 o 10.00 hod. v priestoroch pobočky LitPark na Kukučínovej ulici stretli so študentmi 1. a 2. ročníka Gymnázia sv. Tomáša Akvinského, aby sa s nimi porozprávali nielen o samotnom vysielaní FF rádia, ale aj o témach, ktoré v dnešnej dobe mladých ľudí zaujímajú.
Rádio FF (Faith and Fire - viera a oheň), je nové katolícke internetové rádio, ktoré patrí pod Rádio Lumen a nájdete ho na doméne www.ffradio.sk . Programovou skladbou sa orientuje prevažne na mladého poslucháča a jeho základnými atribútmi sú dobrá hudba a hodnotné slovo. Vo svojom vysielaní a tiež na webe rádio ponúka množstvo informácii zo života hudby, interpretov, či informácie o rôznych kultúrnych a duchovných podujatiach.
Rádio FF po prvýkrát spustilo vysielanie práve na deň študentstva, 17.11.2014 a odvtedy slúži poslucháčom nepretržite. Kontaktné živé vysielania sú na programe vždy od nedele do štvrtka, v čase od 18:00 do 21:00 hod. Aktívnym poslucháčom ponúka možnosť získať pekné ceny.

Fotogaléria

 

Fond na podporu umenia

Spýtajte sa knižnice