fb

Vyhodnotenie súťaže - Literárne Košice Jána Štiavnického 2015

Dňa 4.5.2015 o 10.00 hod. v priestoroch pobočky LitPark na Kukučínovej 2 Knižnica pre mládež mesta Košice slávnostne vyhlásila výsledky literárnej súťaže pre mladých začínajúcich autorov Literárne Košice Jána Štiavnického. Šlo o jej XX. ročník, ktorý zaznamenal navýšenie počtu súťažných prác oproti predchádzajúcemu ročníku. Celkovo ich bolo zaslaných 289, z toho v próze 175 a v poézii 114.

Fotogaléria

Výsledky súťaže:

Téma: Pán Fejsbúk mi diktuje, čo mám robiť - próza  

1. miesto: Kováč Jakub, ZŠ Polianska 1
2. miesto: Kissová Karin, ZŠ Považská 12
3. miesto: Bezeg Peter, ZŠ Bruselská 18
Čestné uznanie: Magočiová Miriam, ZŠ Krosnianska 2 
Čestné uznanie: Vacula Martin, ZŠ sv. Košických mučeníkov, Čordákova 50
Čestné uznanie: Rojtašová Jana, ZŠ Bruselská 18

Téma: Navštívil ma Malý princ - próza 

1. miesto: Lenhardtová Veronika, ZŠ Krosnianska 2 
2. miesto: Sabovčíková Sonja, ZŠ Staničná 13
3. miesto: Veľká Alexandra, ZŠ Trebišovská 
Čestné uznanie: Líšková Lucia, ZŠ sv. Košických mučeníkov, Čordákova 50
Čestné uznanie: Niková Alexandra, ZŠ Krosnianska 2 
Čestné uznanie: Halušková Ľudmila, ZŠ Požiarnická 3
Čestné uznanie: Oriešek Jakub, ZŠ Nižná 

Téma: V našej škole sa dejú čudné veci - próza 

1. miesto: Ištvánová Nelka, ZŠ Kežmarská 28 
2. miesto: Dubovský Daniel, ZŠ Tomášikova 31 
3. miesto: Hnidiak Eduard, ZŠ Nám. L. Novomeského 2 
Čestné uznanie: Sorgerová Františka, ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18 
Čestné uznanie: Zschäbitz Adam, ZŠ Bruselská 18 
Čestné uznanie: Čakanišinová Klára Elena, ZŠ Krosnianska 2 
Čestné uznanie: Čečetka Igor, ZŠ Trebišovská 10 
Čestné uznanie: Almašiová Liliana, ZŠ Gemerská 2 
Čestné uznanie: Jergová Lucia, ZŠ Malá Ida 
Čestné uznanie: Geryková Laura, ZŠ Levočská, Stará Ľubovňa 
Čestné uznanie: Dúb Denis, ZŠ Polianska 1 
Čestné uznanie: Badáňová Kristína, ZŠ a MŠ Nálepkovo 
Čestné uznanie: Chvojková Nikola, ZŠ Krosnianska 2 

Téma: Pán Fejsbúk mi diktuje, čo mám robiť - poézia

1. miesto:  nebolo udelené 
2. miesto: Balog Tomáš, ZŠ Bruselská 18
2. miesto: Trembuláková Zuzka, ZŠ Postupimská 37
2. miesto: Vargová Zuzana, ZŠ Bruselská 18
Čestné uznanie: Kyselová Ema, ZŠ Malá Ida
Čestné uznanie: Bačová Ema, ZŠ Malá Ida
Čestné uznanie: Vincová Vanesa, ZŠ Trebišovská 10

Téma: Navštívil ma Malý princ - poézia

1. miesto:  Farkaš Filip, ZŠ Krosnianska 2
2. miesto: Szepesiová Bianka, ZŠ Bruselská 18
3. miesto: Cabanová Jana, ZŠ Bruselská 18
Čestné uznanie: Trembuláková Zuzka, ZŠ Postupimská 37
Čestné uznanie: Lehotská Barbora, ZŠ Bruselská 18
Čestné uznanie: Vargová Zuzana, ZŠ Bruselská 18

Téma: V našej škole sa dejú čudné veci - poézia

1. miesto: Špak Richard, ZŠ Bruselská 18
2. miesto: Kunder Michal, ZŠ Považská 12
3. miesto:  Stanko Simon, ZŠ Nám. L.Novomeského 2
Čestné uznanie: Bíša Adam, ZŠ Bruselská 18
Čestné uznanie: Danielovičová Lenka, ZŠ Bruselská 18
Čestné uznanie: Kapráľ Ján, ZŠ Tomášikova 
Čestné uznanie: Milotová Lujza, ZŠ Bruselská 18
Čestné uznanie: Široká Silvia, ZŠ Jenisejská

Fond na podporu umenia

Spýtajte sa knižnice