fb

Súťaž s Knihobežníkom a vyhraj

Knižnica pre mládež mesta Košice, ktorá sa do projektu Knihobežník zapojila ešte v minulom roku, teraz prichádza so súťažou Staň sa Knihobežníkom a vyhraj. Stačí prísť do partnerského miesta knižnice, do pobočky LitPark alebo ZŠ Družicová, vziať si odtiaľ voľné knihy, alebo priniesť tie, ktoré už dlhšie odpočívajú nepovšimnuté doma na poličkách. Organizátorom projektu je kníhkupectvo Martinus. 

Ako sa do súťaže zapojiť?


Do súťaže sa môže zapojiť každý zaregistrovaný knihobežník, ktorý v pobočke LitPark, alebo ZŠ Družicová v rámci projektu Knihobežník uvoľní svoju už prečítanú knihu, alebo si odtiaľ vezme aspoň jednu z aktuálne ponúkaných kníh. Pozor, všetky vykonané akcie je nutné následne prihlásiť na svojom konte knihobežníka, resp. na konte partnerského miesta, teda v tomto prípade knižnice. Podmienkou súťaže, okrem samotnej registrácie sa na www.knihobeznik.sk, je vykonať aspoň jeden z úkonov, a to buď uvoľniť aspoň jednu knihu, alebo naopak prihlásiť si aspoň jednu vyzdvihnutú knihu k svojmu profilu. Termín pre registrácie pohybu kníh je od 8.2 do 8.3. 2016. 

Súťažiť sa určite oplatí!
Do zlosovania budú zaradení všetci súťažiaci a víťazi budú o výhrach oboznámení formou e-mailu v týždni od 14.3.2016. No a na výhercov čakajú skvelé ceny ako napríklad poukážky na nákup kníh v hodnote až 50,- Eur. Samozrejme, že čím viac kníh súťažiaci uvoľní na partnerskom mieste, alebo čím viac si ich z tohto miesta prihlási k svojmu profilu ako čítané, tým bude jeho šanca na výhru väčšia. 

Všetky potrebné informácie ako sa stať knihobežníkom, ako postupovať pri prihlasovaní kníh na svoje konto, alebo uvoľňovaní už prečítaných kníh nájdete na www.knihobeznik.sk

Fond na podporu umenia

Spýtajte sa knižnice