fb

Výhra s Knihobežníkom patrí nám

Knižnica pre mládež mesta Košice sa so svojimi čitateľmi zapojila do súťaže Staň sa Knihobežníkom a vyhraj, ktorá bola vyhlásená kníhkupectvom Martinus v rámci projektu Knihobežník. Do súťaže sa mohli zapojiť všetci čitatelia – registrovaní knihobežníci, ktorým organizátor ponúkol možnosť získať skvelé ceny pre seba a tiež pre svoju knižnicu.

Súťaž bola akýmsi stimulom pre ešte aktívnejšie čítanie, vypúšťanie kníh do obehu, požičiavanie si, či nové registrácie. Odmenou pre tých najaktívnejších jednotlivcov boli poukážky na nákup kníh v hodnote do 50 Eur. S odmenou sa myslelo aj na knižnice. Aktívni čitatelia-knihobežníci mali pre ne možnosť získať poriadnu nádielku nových kníh v hodnote až 300 Eur. 

Túto cenu získala práve naša knižnica s odberným miestom Knihobežníka v pobočke ZŠ Družicová, kde sa teraz čitatelia môžu tešiť na tie najžiadanejšie knižné novinky, ktoré vďaka výhre pribudnú v jej policiach. A najaktívnejšou knihobežníčkou, ktorú Martinus odmenil poukážkou na nákup v hodnote 50 Eur sa stala Diana Vencelová, žiačka 8 ročníka a naša čitateľka.

Fond na podporu umenia

Spýtajte sa knižnice